top of page

      Yaklaşık 15 yıllık yurt işletmeciliğindeki tecrübe ile, Üsküdar'da 2018 yılında yapımı tamamlanan, Üsküdar'a tepeden bakan boğaz manzaralı tamamen yeni binamızda, 2019-2020 öğrenim yılında hizmetinizdeyiz. Anasayfamızda bulunan görsel binamızın ön cephesinden 1.2.3. ve 4. Katlarından görünen ön cephe manzarasıdır.

      Deprem ve Yangın Güvenlik Yönetmeliği ve Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliğine göre yapılan, Toplamda 7 katlı, asansörlü, yangın merdivenli, su depolu olan yeni binamızda, Her bütçeye uygun 1 ve 3 kişilik ön denize cephe manzaralı ve arka sokağa cephe olmak üzere değişen fiyatlar ile sizlere hizmet vermektedir.

     Binamızda dış cephede 6 adet olmak üzere, ilaveten ana kapı giriş-çıkışlarda full-hd kamera sistemi ile 7/24 kesintisiz güvenlik kaydı yapılmaktadır.

    Odalarımızda her öğrenciye 1 adet  kitaplıklı ve çekmeceli çalışma masası, ergonomik çalışma sandalyesi, kilitli büyük boy dolap, ortopedik yatak ve her odada buzdolabı bulunur (3 kişilik odalarda büyük boy, tek kişilik odalarda büro tipidir)

      Her katta toplam 1 ve 3 kişilik odalar ile toplamda 9 kişi bulunup, 2 wc-duş bulunmaktadır ayrıca her katta 24 saat kullanıma mahsus tam donanımlı 8 m2 mutfak (4 lü inox ocak, mikrodalga fırın, kettle, tost makinesi) bulunmaktadır. Ayrıca binamızda  kütüphane ve her katta ücretsiz kullanım çamaşır makinesi, ütü, her katta sınırsız wi-fi internet hizmeti bulunmaktadır.

     Kurumumuz Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı öğrenci yurdu kurum ruhsatlıdır.  

  Hiç bir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. 

bina  (1).jpeg
bina cephe 2 (2).jpeg
bottom of page